(044) 232 80 67
(063) 622 64 99

пн - сб
9:00 - 20:00
Ми на Facebook
Мы в Instagram

Блендери KitchenAid - постійна якість з року в рік

Компанія KitchenAid пропонує ексклюзивні стаціонарні блендери. Цей потужний і водночас простий пристрій здатний значно полегшити Ваш побут.

Що являють собою блендери KitchenAid

Блендер Кітчен ейд складається з литої металевої основи, на якій розташована ребриста чаша, що знімається, з жароміцного скла з доступною мірною шкалою. П'ять швидкостей та функції для колки льоду забезпечують максимальну продуктивність блендера для всіх завдань: перемішування, подрібнення, змішування інгредієнтів. Запатентовані, гострі леза з нержавіючої сталі створюють вихор, який приводить інгредієнти рівномірно донизу чаші, таким чином вони змішуються швидко і ретельно. Також в комплект входить міцна герметична кришка, яка захищає від бризок і розливу, що робить блендер придатним для використання гарячих рідин. Ще для гарячих рідин додано функцію «М'якого старту». Корпус оснащений системою сенсорного керування з підсвічуванням.

Компанія KitchenAid гарантує продуктивність та довговічність. Також пристрій дуже легко очищається і безшумно в процесі роботи, що дуже добре для повсякденного використання.

Блендери KitchenAid ідеально підійдуть для підготовки коктейлів, приготування пюре з овочів та фруктів, приготування гарячих супів, соусів, смузі та дроблення льоду. Блендери представлені в найрізноманітнішій кольоровій гамі, понад 20 кольорів